Gıda Sanayii

Anasayfa Sıfır Makineler

Benzinli Hijyenik Santrifüj Pompa

Süt taşıma tankerlerinde kullanabileceğiniz, 4 HP GX120 Honda benzinli motorlu hijyenik /sıhhi santrifüj süt transfer pompaları.

Santrifuj Pompalar

Santrifüj Pompa, süt, bira, alkolsüz içecek, ilaç ve kimya sektörlerinde tüm sıvıların aktarılması için gerekli özelliklere sahiptir. Pompalar sadece viskositesi düşük veya orta seviyedeki akışkanların taşınmasında kullanılmayıp, süspansiyon ve aşındırıcı akışkanların aktarılmasında da kullanılmaktadır.

Kendinden Emişli Pompalar

Pompaların çalışma prensibi, fanın esnek kanatlarının hareketine dayanmaktadır. Pervanenin içinde döndüğü gövdenin bir tarafı daralmaktadır. Bu noktada kanatlar eğilmekte ve kanatlar arasındaki mesafe azalmaktadır.

Monopump

Monopumplar, kauçuk veya kullanım amacına göre seçilen esnek bir malzemeden üretilen stator içinde eksantrik dönme hareketi yapan helisel rotordan oluşmaktadır. Rotor ile statorun kombine hareketi sonucunda ürünün sabit ve düzenli şekilde aktarılması, ürünün fiziksel ve kimyasal özelliklerinin korunmasını sağlamaktadır. Ürün ile temas eden yüzeyler paslanmaz çelikten imal edilmiştir.

Lobe Pompa

Yoğurt, tereyağ, dondurma, peynir, peyniraltı suyu, bira, şıra, maya, meşrubat, meyve jölesi, meyveli içecek, ketçap, meyve püresi, sebze lapası, puding, meyve reçeli, jöle, un, meyve dolgu malzemesi, şekerleme, baharat, ekmek, et lapası, ufalanmış et yağı, yemeklik sıvı yağ, şurup, ince krema kaplama, çikolata vb.

Pompa Çözümleri ve Özel Uygulamalar

İşletmelerinize pompalarınızın özel bağlantı ekipmanlarını sizler için hazırladık. Stoklarımızda bulunan bazı kolay bağlantı elemanları aşağıda da görülmektedir.

Created by: Antalya Dijital Ajans