Endüstriyel Ekipman

Anasayfa Sıfır Makineler

ESM ve ESV Serisi Sonsuz Vida Dişlili Redüktörler

ESV Serisi Redüktörler, Sonsuz vida ve Bronz dişliden oluşan Redüktörlerdir. 90º çıkışlı Birçok farklı şekilde kolay montaj yapılabimektedir. ESV-25 gövde büyüklüğünden ESV-90 Gövde büyüklüğüne kadar, Aliminyum Enjeksiyon Gövdede olup, ESV-110 - ESV-130 ve ESV-150 Gövdeler GG-20 - 22 Kalitede Pik Döküm olarak üretilmrktedir. 0,06 kw dan, 11 kw ya kadar farklı Motor güçlerinde sunulmaktadır.

MRA ve MRF Monoblok Gövde Helisel Dişlili Redüktörler

MRA Serisi (Ayaklı) ve MRF Serisi (Flanşlı) Redüktörler, Monoblok Gövdeden oluşmaktadır. GG-20 ile GG-22 kalitede Gri pik döküm gövdeli İki ve üç Kademe aktarmalı olmakla beraber, Yüksek verimli ve Sessiz çalışma özelliğine sahip Redüktörlerdir.

KRM Serisi Helisel Konik Dişli Redüktörler

KRM serisi redüktörler, ÖZTEKFEN REDÜKTÖR kalitesinde, Monoblok gövdeli, GG20 -GG22 kalitede Pik Döküm Gövdeli, Helisel ve Konik dişlinin bir arada kullanıldığı Redüktörlerdir. Redüktör Çıkışının 90° olmasından dolayı, ihtiyaç duyulan durumlarda, yüksek verim ve güç gereken yerler için dizayn edilmiştir. Standart olarak Delik Milli Üretilmekle birlikte, ihtiyaca uygun olarakda Çıkış mili, Flanş ve Tork Kolu opsiyonel olarak üretilmektedir. Kolay ve Farklı opsiyonel montaj edilebilmektedir.

DRM Serisi Helisel Dişlili Delik Milli Redüktörler

DRM Serisi Redüktörler, Monoblok Gövdede GG-20 - 22 Kalitede Gri Pik Döküm, Heslisel Dişlili Delik milli olarak üretilmekte olup, Çıkış mili ve Çıkış Flanşı isteğe bağlı olarak üretilmektedir.

Q ve QM SERİSİ ARMUT TİP REDÜKTÖRLER

Q Serisi Armut Tip Redüktörler, Helisel dişlili,Delik milli GG-20 - 22 kalitede Pik Döküm gövdeli, Monoblok Gövde , Yüksek verimliliğe sahip Armut Tip Redüktörlerdir.

VİBRASYON MOTORLARI

Vibrasyon motorlarımız, 63 Tip gövdeden 160 tip gövdeye kadar, 0,18 kw dan 11 kw ya kadar 1000 - 1500 - 3000 Devirlerde ihtiyaca bağlı olarak üretilmnekdir.

T Serisi Delik Milli Armut Tip Redüktörler

T Serisi Armut Tip Redüktörler, Helisel dişlili Delik Milli Redüktörlerdir.

YRH ve YRA Serisi Yatay Tip Helisel Dişli Redüktörler

YRH serisi Yatay Redüktörler, GG26 Pik Döküm gövdeli 2, 3 ve 4 eksenli olarak farklı sektörlerde kullanıma uygun, çeşitli güç ve devir seçenekleri olan, İsteğe Bağlı olarak Yağ veya Su Soğutmalı olarakta üretilen, yüksek verimli Redüktörlerdir.

H Serisi Yatay Tip Helisel Dişlili Redüktörler

H serisi Yatay tip Redüktörler, GG20 -22 Kalitede Gri Pik döküm Monoblok Gövdeli Helisel Dişlili Exuder boğazlı Ağır hizmet tipi Delik Milli, Yüksek Performansa sahip Redüktörlerdir.

Created by: Antalya Dijital Ajans